Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 84, wczoraj: 60
ogółem: 249 253
statystyki szczegółowe
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Sety | SS | Małe punkty | SMP |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOM-BUD Żołynia | 16 | 47 | 48 : 7 | 6.8571 | 1342 : 1051 | 1.2769 |
2 | ChSKFMS Przemyśl | 16 | 37 | 43 : 18 | 2.3889 | 1382 : 1197 | 1.1546 |
3 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 16 | 36 | 41 : 18 | 2.2778 | 1384 : 1205 | 1.1485 |
4 | MKS Kańczuga | 16 | 26 | 30 : 27 | 1.1111 | 1273 : 1242 | 1.0250 |
5 | UMKS Spartakus Adamówka | 16 | 23 | 29 : 33 | 0.8788 | 1381 : 1359 | 1.0162 |
6 | MKS Wierzbna | 16 | 18 | 26 : 34 | 0.7647 | 1309 : 1335 | 0.9805 |
7 | LKS CZARNI Wietlin | 16 | 14 | 21 : 39 | 0.5385 | 1217 : 1364 | 0.8922 |
8 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 16 | 12 | 16 : 37 | 0.4324 | 1076 : 1239 | 0.8684 |
9 | TKS ŻAGIEL Radymno | 16 | 3 | 5 : 46 | 0.1087 | 884 : 1256 | 0.7038 |
Mecz Nr | Gospodarz | Gość | Wynik | W setach |
---|---|---|---|---|
1 | MKS Wierzbna | DOM-BUD Żołynia | 1:3 | 20:25;18:25;25:19;21:25 |
2 | ChSKFMS Przemyśl | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:11;25:13;25:18 |
3 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | UMKS Spartakus Adamówka | 3:1 | 17:25;25:15;25:22;25:21 |
4 | LKS CZARNI Wietlin | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 0:3 | 15:25;23:25;19:25 |
5 | UMKS Spartakus Adamówka | LKS CZARNI Wietlin | 2:3 | 23:25;25:13;25:22;20:25;7:15 |
6 | TKS ŻAGIEL Radymno | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 0:3 | 17:25;15:25;21:25 |
7 | DOM-BUD Żołynia | ChSKFMS Przemyśl | 3:1 | 26:24;23:25;25:16;25:17 |
8 | MKS Kańczuga | MKS Wierzbna | 0:3 | 22:25;23:25;25:27 |
9 | ChSKFMS Przemyśl | MKS Kańczuga | 3:0 | 25:23;25:11;25:16 |
10 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | DOM-BUD Żołynia | 1:3 | 18:25;23:25;25:22;19:25 |
11 | LKS CZARNI Wietlin | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:19;25:17;25:18 |
12 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | UMKS Spartakus Adamówka | 3:1 | 16:25;25:23;27:25;25:19 |
13 | TKS ŻAGIEL Radymno | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 0:3 | 21:25;15:25;16:25 |
14 | DOM-BUD Żołynia | LKS CZARNI Wietlin | 3:0 | 25:15;25:21;25:23 |
15 | MKS Kańczuga | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:0 | 25:21;25:17;25:17 |
16 | MKS Wierzbna | ChSKFMS Przemyśl | 2:3 | 25:22;20:25;18:25;25:20;13:15 |
17 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | MKS Wierzbna | 0:3 | 19:25;25:27;22:25 |
18 | LKS CZARNI Wietlin | MKS Kańczuga | 1:3 | 10:25;25:22;16:25;22:25 |
19 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | DOM-BUD Żołynia | 0:3 | 21:25;21:25;22:25 |
20 | UMKS Spartakus Adamówka | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:12;25:17;25:17 |
21 | DOM-BUD Żołynia | UMKS Spartakus Adamówka | 3:0 | 25:20;25:22;25:21 |
22 | MKS Kańczuga | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 3:1 | 27:25;28:26;17:25;25:20 |
23 | MKS Wierzbna | LKS CZARNI Wietlin | 2:3 | 19:25;25:18;24:26;25:22;9:15 |
24 | ChSKFMS Przemyśl | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:0 | 25:20;25:13;25:11 |
25 | LKS CZARNI Wietlin | ChSKFMS Przemyśl | 0:3 | 14:25;17:25;18:25 |
26 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | MKS Wierzbna | 3:0 | 25:22;25:22;26:24 |
27 | UMKS Spartakus Adamówka | MKS Kańczuga | 3:1 | 25:22;22:25;25:20;26:24 |
28 | TKS ŻAGIEL Radymno | DOM-BUD Żołynia | 0:3 | 12:25;10:25;17:25 |
29 | MKS Kańczuga | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:14;25:13;25:23 |
30 | MKS Wierzbna | UMKS Spartakus Adamówka | 1:3 | 17:25;25:22;20:25;24:26 |
31 | ChSKFMS Przemyśl | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 2:3 | 21:25;14:25;25:23;25:20;12:15 |
32 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | LKS CZARNI Wietlin | 3:0 | 25:20;25:13;26:24 |
33 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:0 | 25:14;25:21;25:16 |
34 | UMKS Spartakus Adamówka | ChSKFMS Przemyśl | 1:3 | 25:16;17:25;16:25;21:25 |
35 | TKS ŻAGIEL Radymno | MKS Wierzbna | 0:3 | 17:25;9:25;21:25 |
36 | DOM-BUD Żołynia | MKS Kańczuga | 3:0 | 25:16;25:14;25:19 |
37 | DOM-BUD Żołynia | MKS Wierzbna | 3:0 | 25:14;25:18;25:17 |
38 | TKS ŻAGIEL Radymno | ChSKFMS Przemyśl | 1:3 | 25:21;24:26;14:25;12:25 |
39 | UMKS Spartakus Adamówka | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:1 | 17:25;31:29;25:20;25:18 |
40 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | LKS CZARNI Wietlin | 3:1 | 25:17;25:20;23:25;25:14 |
41 | LKS CZARNI Wietlin | UMKS Spartakus Adamówka | 1:3 | 21:25;14:25;25:16;24:26 |
42 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:15;25:21;26:24 |
43 | ChSKFMS Przemyśl | DOM-BUD Żołynia | 2:3 | 25:17;27:29;25:20;18:25;10:15 |
44 | MKS Wierzbna | MKS Kańczuga | 2:3 | 26:28;25:23;25:19;19:25;13:15 |
45 | MKS Kańczuga | ChSKFMS Przemyśl | 2:3 | 20:25;22:25;28:26;25:17;11:15 |
46 | DOM-BUD Żołynia | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:0 | 25:15;25:12;25:15 |
47 | TKS ŻAGIEL Radymno | LKS CZARNI Wietlin | 3:1 | 22:25;25:17;25:23;25:19 |
48 | UMKS Spartakus Adamówka | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 2:3 | 25:22;17:25;22:25;25:20;11:15 |
49 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:14;26:24;26:24 |
50 | LKS CZARNI Wietlin | DOM-BUD Żołynia | 0:3 | 11:25;18:25;21:25 |
51 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | MKS Kańczuga | 0:3 | 16:25;20:25;24:26 |
52 | ChSKFMS Przemyśl | MKS Wierzbna | 3:0 | 25:19;25:19;25:19 |
53 | MKS Wierzbna | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:1 | 25:17;22:25;25:14;25:15 |
54 | MKS Kańczuga | LKS CZARNI Wietlin | 3:2 | 21:25;25:21;25:21;13:25;15:13 |
55 | DOM-BUD Żołynia | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 3:1 | 23:25;25:20;25:21;28:26 |
56 | TKS ŻAGIEL Radymno | UMKS Spartakus Adamówka | 1:3 | 14:25;25:22;17:25;20:25 |
57 | UMKS Spartakus Adamówka | DOM-BUD Żołynia | 1:3 | 21:25;25:18;21:25;22:25 |
58 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | MKS Kańczuga | 3:0 | 25:23;25:20;25:14 |
59 | LKS CZARNI Wietlin | MKS Wierzbna | 3:1 | 25:21;25:22;21:25;25:20 |
60 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | ChSKFMS Przemyśl | 0:3 | 23:25;16:25;23:25 |
61 | ChSKFMS Przemyśl | LKS CZARNI Wietlin | 3:0 | 25:14;25:20;25:21 |
62 | MKS Wierzbna | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 1:3 | 20:25;17:25;25:20;20:25 |
63 | MKS Kańczuga | UMKS Spartakus Adamówka | 3:0 | 25:20;25:17;25:18 |
64 | DOM-BUD Żołynia | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:8;25:11;25:9 |
65 | TKS ŻAGIEL Radymno | MKS Kańczuga | 0:3 | 17:25;17:25;21:25 |
66 | UMKS Spartakus Adamówka | MKS Wierzbna | 3:1 | 25:14;25:19;26:28;25:22 |
67 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | ChSKFMS Przemyśl | 3:2 | 25:9;24:26;25:20;22:25;7:15 |
68 | LKS CZARNI Wietlin | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | 3:1 | 16:25;25:18;25:23;25:20 |
69 | UKS Orlik Ustrzyki Dolne | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 0:3 | 13:25;16:25;14:25 |
70 | ChSKFMS Przemyśl | UMKS Spartakus Adamówka | 3:0 | 25:23;25:17;25:21 |
71 | MKS Wierzbna | TKS ŻAGIEL Radymno | 3:0 | 25:14;25:22;25:12 |
72 | MKS Kańczuga | DOM-BUD Żołynia | 0:3 | 23:25;25:27;23:25 |
Najbliższa kolejka 13 | ||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 12 | |||
| |||
| |||
| |||
|
MKPS Stal Mielec | 0:3 | STS Klima Błażowa |
2012-12-16, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.