Turniej o puchar przewodniczącego rady miejskiej w Błażowej

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana za 3 pkt. z Mielcem!

• autor: administrator, 2012-12-16 21:06

MKPS Stal Mielec - STS Klima Błażowa 0:3 (10:25, 22:25, 17:25)! Nadspodziewanie łatwo poszło w Mielcu. Mimo braku naszego pierwszego libero Bartka Piszcza (kontuzja kolana) udało nam się wygrać. Jego miejsce zastąpił przyjmujący Jakub Krajniewski. Na mecz także nie mogli pojechać Jarek Wyskiel i Kamil Czarnik.

Pierwszy set, to bardzo duża dominacja naszego zespołu. Przeważaliśmy w każdym elemencie. Świetnie w tym secie funkcjonowała punktowa zagrywka. Przeciwnicy mieli bardzo duże problemy z przyjęcie a co za tym idzie z wyprowadzeniem ataku. Tego seta wygraliśmy wysoko do 10.
Drugi set, to małe problemy w przyjęciu tylko że z naszej strony. Mielczanie wzięli się do gry. Jednak to nasza drużyna lepiej rozegrała końcówkę i wygrała tego seta do 22.
Trzeci set, to bardzo wyrównana gra do tsna (16:16). W końcówce dobrą zagrywką popisał się nasz środkowy Marcin Owsiak, przy której zdobyliśmy pare pkt z rzędu. Zagrał asa serwisowego po taśmie, a piłkę meczową z nietypowej dla siebie pozycju(I strefy) skończył Bartosz Pępek. Wygraliśmy tego seta do 17.

Było to bardzo ważne zwycięstwo. Wygraliśmy z drużyną, która najbardziej nam zagrażała i zagraża by awansować do baraży o III Ligę. Teraz czeka nas miesiąc przerwy. Następny mecz gramy 13 stycznia na naszej hali z Kamieniem. A wcześniej po świętach zostanie zorganizowany turniej w Błażowej, ale o nim więcej w późniejszym terminie.